ADAM’LAR DURMUYOR

Harun SAK
22 Ocak 2022
0
    
287

İkinci yarıya verilen aranın son haftasına girilirken Yenişehir Belediyespor yoğun kar yağışına rağmen dur durak bilmeden çalışmalarını büyük bir hırs ve neşe ile sürdürüyor.

   Bu gün yapılan idman da yoğun kar yağışına rağmen büyük bir neşe içinde gerçekleştirildi.

   Antrenör Ahmet Zeytin nezaretinde çalışmaya önce kar üstünde yapılan 1 saatlik kros ile başlayan Yenişehir Belediyespor ardından taktik çalışması yaptı.

   Lige verilen bir aylık arayı en iyi şekilde değerlendirdiklerini dile getiren Yenişehir Belediyespor Teknik Direktörü Sadri Güler, ‘Biz çok iyi bir ekibiz. Futbolcularımızın uyumu, bir birleri ile olan dostlukları bizim en büyük avantajımız. Bir aylık arada iyi çalıştık, eksiklerimizi tamamladık. En önemlisi de sakat olan futbolcularımız Tayfun Bebek dışında tamamen iyileştiler. Artık maç haftasına girdik. İlk maçımızı kendi sahamızda Kafkaf ile oynayacağız. İkinci yarı bütün maçlarımız final gibi geçecek. Bu nedenle her şeyimizle hazır hale gelmeliyiz. Telafisi mümkün olmayan maçlarımız olacak’ dedi.

   Yenişehir Belediyespor’un iyi bir takım olduğunu da belirten Sadri Güler, ‘İlk yarıya kötü başlamamıza rağmen ikinci bitirdik. Sakatlarımız vardı, şanssız maçlar oynadık. Ama takımımıza hep güvendik. Diğer takımlar ikinci yarıya bir çok transfer yaparken biz ne bir futbolcu aldık, ne de bir futbolcumuzu gönderdik. Böyle bir ekiple çalışmak bizim içinde büyük keyif. Sahada futbol adına her şeyi yapıyorlar, üstelik centilmence maçlar oynuyoruz. Bu nedenle takımımızda bulunan 22 futbolcumuz da bizim için değerlidir ve her biri her ay oynayacak gibi hazır halde. Antrenörlerimiz Ahmet Zeytin ve Lütfü Aktaş’da gerçekten canla başla çalışıyorlar. Bütün oyuncularımıza ve teknik kadromuza teşekkür ediyorum. Biz başta Belediye Başkanımız Davut Aydın olmak üzere, kulüp başkanımız Serhat Savcı, yönetim kurulu üyelerimiz, malzemecilerimiz, masörümüz ve bütün takım olarak inandık ve ikinci yarı gerçekten bizlere güvenen Yenişehirli spor severlere keyifli futbol izletip hedefimize ulaşacağız. Bunun için hiçbir eksiğimiz yok. İnşallah ikinci yarı sakatlık olmaz da hedefimize ulaşırız’ diye konuştu.


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler