‘ADAM’LAR HAZIR

Harun SAK
04 Şubat 2022
0
    
451

İlk yarıyı ikinci sırada tamamlayan Yenişehir Belediyespor, bir hafta kar tatili verilen ikinci yarının ilk maçında Pazar günü Saat: 14:00’de kendi sahasında İnegöl Kafkas’ı ağırlayacak.

   Yaklaşık 1 aydan bu yana yoğun kar yağışına rağmen çalışmalarını büyük bir hırsla sürdüren Yenişehir Belediyespor, haftanın son idmanını yaparak maç saatini beklemeye başladı.

   Yenişehir Belediyespor Antrenörü Ahmet Zeytin, Teknik Direktör Sadri Güler’in direktifleri doğrultusunda yoğun bir ara geçirdiklerini belirterek, ‘Kar kış demeden aralıksız çalıştık ve artık maçı beklemeye başladık. Gerçekten güzel bir ara oldu bizim için. İlk yarının son haftalarında sakat futbolcularımızın çok olması bizleri sıkıntıya sokmuştu. Çok şükür Tayfur kardeşimizin dışında sakat futbolcumuz yok. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik ve ikinci yarıya ilk yarıda olduğu gibi talihsiz başlamak istemiyoruz. Bizim için bundan sonra bütün maçlarımız final niteliğinde. Grubumuz çok güçlü ve bizde bu grubun en iyi takımlarından birisiyiz. Bu nedenle işimizi şansa bırakmadan Kafkas engelini kayıpsız geçmek istiyoruz. Hepimiz işin ciddiyetinin farkındayız. Başta onursal başkanımız Belediye Başkanı Davut Aydın olmak üzere, yönetim kurulumuz, taraftarımız, teknik heyetimiz ve futbolcularımız birlik ve beraberlik içinde. Bu birlik ve beraberlik bize başarıyı getirecektir. Çok çalıştık ve bunun karşılığını inşallah alacağız’ dedi.

TARAFTARA ÇAĞRI

Yenişehir Belediyespor Başkanı Serhat Savcı’da, taraftara çağrı yaparak, ‘Bizim itici gücümüz olan taraftarımıza bu maçta çok iş düşüyor. Sezonun ilk maçında Kafkas taraftarı maçın başından sonuna kadar centilmenlik dışı hareketlerle bizlere küfürler yağdırdılar. Buradan şunu belirtmek istiyorum. Kesinlikle Kafkas’ın bir taraftarı bile maça gelmeyecek. Girişte sıkı bir kontrol yapılacak. Biz Yenişehir’e yakışır bir şekilde takımımızı destekleyeceğiz. Küfürsüz tezahüratlarımızla takımımızın itici gücü olacağız. Kesinlikle sahaya yabancı madde atmak yok. Bizim için her maç önemli. Sahamızın kapanmaması için, ceza almamak için sadece takımımızı destekleyeceğiz. İnşallah sonuçta kazanan biz olacağız ve 3 puanı hanemize yazdıracağız.

BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİNDEN JEST

Bu arada haftanın son idmanına gelen Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Taner İtak ve yönetim kurulu üyeleri futbolculara başarılar dileyerek baklava ikramında bulundular.  


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler