ASUDE 3’TE 3 YAPTI

Harun SAK
20 Şubat 2022
0
    
300

Yenişehir Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünün düzenlediği 'KÖTÜ ALIŞKANLIKLARA BİR SMAÇ’DA SEN VUR’ temalı voleybol turnuvası büyük bir heyecanla sürüyor.

   Turnuvanın bu akşamki iddialı maçında Asude 1 Belediyespor’u 3-1 yenmeyi başardı.

   Maçın ilk setini 26-24 kazanan Belediyespor, diğer setleri kaybedince sahadan 3-1 yenilgi ile ayrıldı. Bu sonuçla Asude 1 oynadığı 3 maçı da kazanmayı başardı.

   Asude 1 Teknik Direktörü Murat Topal, Yenişehirli spor severlere keyifli maçlar izlettikleri için mutlu olduklarını belirterek, ‘Mütevazi bir kadromuz var. Bizim için önemli olan centilmenlik ve seyir zevki yüksek maçlar izletmek spor severlere. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Çarşamba günü turnuvanın en iddialı takımı olan Selimoğlu Emlak ile oynayacağız. Bizim yine hedefimiz kaliteli ve izleyenlere keyif veren bir mücadele ortaya koymak. İnşallah istediğimiz gibi olur. Kazanan kim olursa olsun önemli olan voleybol severler kaliteli bir maç izlesin. Genç bir kadromuz var ve Selimoğlu Emlak turnuvanın en iddialı ve tecrübeli takımı. Umarım güzel bir maç olur. Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum’ dedi.

   Maçtan önce Asude 1 takımının Teknik Direktörü Murat Topal, takım kaptanları Ahmet Balcı ve Harun Sak, Belediye Başkanı Davut Aydın’a çiçek taktim etti.   

 


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler