AYYILDIZ’DAN BELEDİYESPORA JEST

Harun SAK
15 Aralık 2021
0
    
693

Ayyıldız Özel Eğitim Kurumlarına ait, Yenişehir Özel Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Yenişehir Belediyespor’a sponsor oldu.

   Ayyıldız Özel Eğitim Kurumları sahibi Avukat Çağdaş Eker, Yenişehir Belediyespor’un Yenişehir için ne kadar önemli olduğunu bildiklerini belirterek, ‘Bizlerde Yenişehir’de görev yapan bir kurum olarak elimizi taşın altına koymaya ve Yenişehir’in en önemli marka değerlerinden birisi olan Yenişehir Belediyespor’a sponsor olmaya karar verdik. Biliyoruz ki Yenişehir Belediyespor zorlu maçlara çıkıyor ve her maç sonrası spor sakatlıkları yaşanıyor. Bizde kurumumuzda bulunan fizik tedavi bölümümüzü sakatlanan futbolcularımızın hizmetine açtık. Görevli fizyoterapist arkadaşlarımız futbolcularımızın tedavilerini üstlenecekler. Temennimiz hiç sakatlığın olmaması ancak futbolda sakatlık maalesef ki var. Sezon sonuna kadar sakatlanan bütün futbolcularımız gelip kurumumuz da tedavi olabilirler. Önümüzdeki sezon için de aynı şekilde çalışabiliriz. İlçenin her alanda kalkınması için biz kurum olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Şu an sakat olan futbolcu arkadaşlarımızın dördünün tedavisine başladık. İnşallah hafta sonu oynanacak İstanbul Alibeyköy maçına kadar bu arkadaşlarımızın tedavilerini bitirip oynamalarını sağlayacağız. Takımımıza İstanbul deplasmanında başarılar diliyoruz’ dedi.

   Yenişehir Belediyespor Başkanı Serhat Savcı’da Yenişehir Özel Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin bu jesti karşısında son derece mutlu olduklarını belirterek, ‘Başta kurum sahibi Av. Çağdaş Eker  ve bütün kurum çalışanlarına teşekkür ediyorum. Yenişehir Belediyespor hepimizin ortak değeri. Bu nedenle ilçemizden bu tür destekler gelince biz de çok mutlu oluyoruz. Bu bizim için çok önemli bir sorundu ve sorunumuzun çözülmesinden dolayı çok mutlu olduk. İnşallah sakatlık olmaz ama olursa da artık bir güvencemiz var. Çağdaş Eker’in bu jestinin herkese örnek olmasını diliyor tekrar teşekkür ediyorum’ dedi.

   Yenişehir Belediyespor’da sakatlıkları devam eden, Eren, Kaan, Tolga ve Erkan’ın tedavileri Yenişehir Özel Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi fizyoterapistleri tarafından yapılmaya başlandı.  

  


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler