BATUHAN DÖNDÜ

Harun SAK
07 Ocak 2022
0
    
390

İstanbul Alibeyköy maçında ciddi bir sakatlık geçiren Yenişehir Belediyespor’un başarılı file bekçisi Batuhan topla çalışmalara başladı.

   Tedaviye kısa sürede cevap veren Batuhan’ın yeniden takımla çalışmalara başlaması teknik heyetin yüzünü güldürürken arkadaşları tarafından da sevinçle karşılandı.

   Yaşadığı sakatlık döneminde takımın kendisine ciddi anlamda destek olduğunu belirten Batuhan, ‘Başta Belediye Başkanımız Davut Aydın olmak üzere, kulüp başkanımız Serhat Savcı, Teknik Direktörümüz Sadri Güler, Ahmet Zeytin ve kaleci antrenörümüz Lütfü Aktaş’a teşekkür ediyorum. Ciddi hedefleri olan bir takımız ve takım arkadaşlarımı yalnız bırakmamak için kendime ve tedavime dikkat ettim. Şu an Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizin değerli Fizyoterapistleri gözetiminde topla çalışmalara başladım. İnşallah Kafkas maçında takımımla birlikte olacağım. Hızla iyileşiyorum’ dedi.

   Yenişehir Belediyespor Teknik Direktörü Sadri Güler, BAL liginin en iyi kalecilerinden olan Batuhan’ın eski sağlığına hızla kavuştuğunu belirterek, ‘Gerçekten hızlı bir şekilde iyileşiyor ve topla çalışmalara başladı. Kendisine iyi bakıyor, tedavisini hiç aksatmıyor. Hep söylüyorum bizim transfere ihtiyacımız yok sakat oyuncularımızın iyileşmesi bizim en büyük transferlerimiz. 1 aylık ara bizim için çok iyi oldu. İnşallah bu arayı en iyi şekilde değerlendirip Kafkas maçında tam kadro sahada olacağız. Bizlere güvenen ilçe halkımızı mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız’ diye konuştu.  

 


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler