BATUHAN SEVİNCİ

Harun SAK
23 Aralık 2021
0
    
480

Yenişehir Belediyespor’da geçtiğimiz hafta İstanbul Alibeyköy maçında ciddi bir sakatlık geçiren ve ambulansla hastaneye kaldırılan kaleci Batuhan’ın ikinci yarıya yetişeceği belirtildi.

   İstanbul dönüşü bir çok sağlık kuruluşuna götürülen ve son olarak ünlü spor hekimi Recai Özdemir’e götürülen Batuhan’ın düz koşulara hemen başlayacağı ve 3 hafta içinde de topla çalışmalara başlayacağı belirtildi.

   Alibeyköy maçında kurtardığı bir top sonrası çok kötü düşen ve kolunun kırıldığı tahmin edilen Batuhan Kaya, ‘Ters bir top geldi ve topu çeldikten sonra kötü düştüm. O an kolumdan bir ses geldi ve kesin kırıldığını ve futbol hayatımın bittiğini düşündüm. İstanbul Okmeydanı hastanesinde kolumda kırık olduğunu belirttiler. Bursa’ya dönünde MR çektirdik ve gittiğimiz birkaç ortapedi uzmanı da kırık olduğunu belirttiler. Son olarak da Bursa’daki ünlü spor hekimi Recai Özdemir hocamıza gittik. MR sonuçlarımıza baktı ve çok şükür kolda kırık olmadığını düz koşulara hemen başlayacağımızı ve topla çalışmalara da 3 hafta içinde başlayacağımı belirtti. O an yeniden doğmuş gibi hissettim. İyi bir çıkış yakalamıştık ve takım arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemedim’ dedi.

   Sakatlığı sonrası Yenişehir Belediyespor camiasının kendisine sahip çıktığını da belirten Batuhan Kaya, ‘Herhangi bir cerrahi operasyon gerektirmeyecek ve fizik tedavi ile en kısa sürede atlatacağım bu süreçte sakatlandığım andan itibaren benimle ilgilenen başta belediye başkanımız Davut Aydın’a kulüp başkanımız ile yöneticilerimize, hocalarıma teşekkür ederim. En kısa sürede inşallah daha güçlü döneceğim. Ayrıca tüm takım arkadaşlarıma ve gerek arayarak gerek mesaj atarak geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarıma teşekkür ederim. Yenişehir Belediyespor gerçekten büyük bir camia ve bu büyük camiaya hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. İnşallah bu hafta oynayacağımız maçı da kazanıp bende ikinci yarıya sakatlıktan kurtulup bomba gibi bir dönüş yapacağım. Bu büyük camiaya şampiyonluk yakışır’ dedi.  

   Bu arada Yenişehir Belediyesporlu futbolcularda Batuhan’ın kolundaki sakatlığın çok ciddi olmamasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, ‘Çok güzel bir ekip olduk. Son maçta kazanmamıza rağmen Batuhan arkadaşımızın sakatlığı nedeniyle sevinemedik bile. Ancak gelen güzel haberler mutluluğumuzu artırdı. İnşallah bu hafta oynayacağımız maçı Batuhan arkadaşımız için oynayıp alacağımız galibiyeti ona hediye edeceğiz. Daha sonra yapacağımız 1 haftalık tatilin ardından tekrar bomba gibi bir dönüş yapıp önümüzdeki hedefimize kitleneceğiz. Bu güzel ilçeye inşallah şampiyonluk tattıracağız’ dediler.  


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler