EKLERİSTAN’DAN SÜRPRİZ ZİYARET

Harun SAK
02 Aralık 2021
0
    
462

Yenişehir’e yeni bir damak zevki getiren Ekleristan, önceki gün Yenişehir Belediyespor idmanına giderek teknik heyet ve futbolculara Ekler ikram ederek hafta sonu oynayacakları önemli maçta başarılar diledi.

   Ekleristan sahibi İlhan Efe Pestil, Yenişehir Belediyespor’un bir marka olduğunu belirterek, ‘Yenişehir’in önemli bir markası olan Yenişehir Belediyespor’umuz hafta sonu Görükle ile önemli bir maç yapacak. Takımımız için bu maçın önemini biliyoruz ve futbolcularımızın yanında olduğumuzu belirtmek adına bu gün kendilerini ziyaret ederek, tatlı yiyelim tatlı tatlı galip gelelim istedik. İdmanda futbolcularımızın hırsı bizleri mutlu etti. Her biri maçın ciddiyetinin farkındalar. Biz gerek Ekleristan olarak ve gerekse bu ilçenin bir bireyi olarak takımımızın ve futbolcularımızın her zaman yanındayız. İnşallah bu hafta şanssızlığımızı yenip 3 puanı olan taraf biz oluruz. Yenişehir Belediyespor camiasına başarılar diliyoruz’ dedi.

   Ekleristan’ın bu jestine teşekkür eden Yenişehir Belediyespor Teknik Direktörü Sadri Güler’de, bu hafta şanssızlığı kırmak istediklerini belirterek, ‘Pazar günü öneli bir maça çıkacağız. Yenişehirli esnafımızın bizlere desteği çok önemli. Ekleristan’a da bu jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Önemli olan bizim yanımızda olmaları. Bu hafta içine hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapıp Yenişehir’e 3 puanla dönmek istiyoruz. İnşallah Bursa derbisine yakışır centilmenlikte bir maç olur ve kazanan biz oluruz’ dedi.   


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler