ETKİNLİKLER  MAVİ DÜŞ İLK ALBÜMÜNÜ YAPTI

MAVİ DÜŞ İLK ALBÜMÜNÜ YAPTI

Yenişehir'de 2003 yılında üç genç müzisyenin bir araya gelip kurduğu Mavi Düş grubu ilk albümünü çıkarmanın mutluluğunu yaşıyor.

Grup Maviş Düş solisti Fikret Hatipoğlu, yaptığı açıklamada,  ? 2001 yılında bir araya  gelip müzik yapmaya başladığımız arkadaşlarımızla 2003 yılında Mavi Düş'ü kurduk.
   100'e yakın kendi bestelerimizi 2015 yılına kadar derledik ve profesyonel olarak dinleyicilerimiz 3 Temmuz 2015 tarihinde sunmuş bulunuyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.
   Grubun beste ve düzenleme altyapısını oluşturan ve de kurucuları Fikret Hatipoğlu, Abdurrahim Yetim ve Gökhan Filiz'dir. diğer arkadaşlarımız bizlerle beraber bu yolda büyük destek olmuşlardır.
  Bu zamana kadar bir çok müzisyen arkadaşla çalıştık, mevcut olanlara ve şu anda bizlerle çalışmayan arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
   Mavi Düş olarak profesyonel sanat hayatımıza  bundan sonra da kendi bestelerimizin  yer aldığı albümlerle ve konserlerle devam etmeyi planlıyoruz.
   Bizlerin bu günlere gelmesinde emeği geçen bütün Yenişehirli sanatseverlerimize de yürekten teşekkür ediyor ve desteklerinin bundan sonrada devam etmesini diliyoruz.
   Albümümüzü TTNET Müzik Sayfasından Mavi Düş - Gitme yazıp arayarak kolayca ulaşabilirler? diye konuştu.

Eklenme Tarihi: 09 Temmuz 2015

Bu haber 4334 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ