ETKİNLİKLER  İHL ÖĞRENCİLERİNDEN KERMES

İHL ÖĞRENCİLERİNDEN KERMES

Yenişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi okula gelir amaçlı kermes düzenledi. Kermes 5 gün açık kaldı. Kermesin son günü bugün.

Bursa Caddesi üzerinde açılan kermes'in açılışına Yenişehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şeker, Yenişehir Müftüsü Mehmet Nedim Bakır, Okul Müdürü Ahmet Kaya, diğer okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
   Açılışta kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Osman Şeker, "Anadolu İmam Hatip Lisesi yaptığı etkinliklerle adını duyurmayı hedefleyen bir okulumuz. Böyle anlamlı organizasyonlara imza attıkları için kendilerini kutluyorum. Bizde Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne sahip çıkacağız" dedi.
     Açılış daha sonra Osman Şeker ve Mehmet Nedim Bakır tarafından dualarla gerçekleştirildi. Kermeste gıda ürünlerinden giyime, kırtasiyelik üründen süs eşyasına her şeyi bulmak mümkün.
   Okul Müdürü Ahmet Kaya kermesteki amacın okul tanıtımını sağlamak olduğunu belirterek, “İki amacımız vardı. Birincisi okul tanıtımı ikinciside elde edeceğimizg elirle okulumuzun ihtiyaçlarını gidermek. Amacımıza ulaştık. Kermesimize katılan tüm misafirle-rimize teşekkür ediyorum” dedi.

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2011

Bu haber 4180 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ