YENİŞEHİR  YENİŞEHİR’DE MASKE DENETİMİ

YENİŞEHİR’DE MASKE DENETİMİ

İçişleri Bakanlığımızın genelgeleri doğrultusunda, Coronavirüs (covid-19) salgını ile mücadele amacıyla alınan tedbirler ve belirlenen kurallar kapsamında, işletme sahiplerinin, esnafın ve vatandaşların bilinçlendirilmelerini ve tedbir/kurallara en üst seviyede uymalarını sağlamak amacıyla ilçede yapılan denetimler devam ediyor.

Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Davut Aydın, yetkililer ile birlikte denetimlere katılarak esnaf ve vatandaşları kurallar hakkında bilgilendirdi ve MASKE-MESAFE-TEMİZLİK önemi konusunda uyarılarda bulundular.

   Yenişehir Kaymakamı  Suat Seyitoğlu, denetimlerin aralıksız devam edeceğini belirterek, ‘Vatandaşlarımız bu illetten kurtulana kadar maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmeliler. Bu üç kurala dikkat ettiğimiz sürece en azından bulaşmasını önlemiş oluruz. Biz dikkat edersek ve dikkat etmeyenleri uyarırsak bu sorundan kurtulmuş oluruz’ dedi.

Eklenme Tarihi: 06 Eylül 2020

Bu haber 505 defa okunmutur


YORUMLAR (1 yorum)

  1. HÜSNÜ TOKA 08 Eylül 2020, 12:14

    GAYET GÜZEL ANCAK MAHALLE ARALARINDAKİ KAHVELER DE HİÇ KURALLARA UYULMOR. MASKE VE MESAFA HAK GETİRE MAHALLE ARALARINDAKİ KAHVELER DE DENETLENMELİ

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ