SPOR  YENİ KALECİ İSMAİL ÇİÇEK

YENİ KALECİ İSMAİL ÇİÇEK

Transfer çalışmalarını sessiz ve derinden götüren Yenişehir Belediyespor son olarak kaleci sorununu da Giresun Görelespor kalecisi İsmail Çiçek ile çözdü.

Kariyeri başarılarla dolu olan yeni kaleci İsmail Çiçek, Yenişehir Belediyespor’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

   Kendisini Yenişehir Belediyesporlu yapan imzayı atan Çiçek, ‘Özellikle geçtiğimiz yıl adını sıkça duyduğum Yenişehir Belediyespor’da olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Çok büyük bir camiaya geldiğimi biliyorum. Bundan sonra Yenişehir Belediyespor forması için ter dökeceğim için mutluyum. Her iki tarafa da hayırlı olsun’ dedi.

   Yenişehir Belediyespor Teknik Direktörü Sadri Güler’de, nokta transferler yaparak takımı güçlendirdiklerini belirterek, ‘İhtiyacımız olan futbolcuları ince eleyip sık dokuyoruz. Bu gün kaleci sorunumuzu da çözdüğümüz için mutluyuz. İyi ve kariyerli bir kaleci ile anlaştığımız için mutluyuz. Kulübümüze hayırlı olsun. Bundan sonra da bu tür transferlerimiz sürecek. Yenişehirli spor severlere kaliteli bir takım izletmek için Belediye Başkanımız Davut Aydın başta olmak üzere, kulüp başkanımız Serhat Savcı ve tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız her zaman bizimle istişare halindeler. İnşallah seyir zevki yüksek bir takım oluşturmak istiyoruz ’ dedi.  

Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2020

Bu haber 285 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ