ÖZEL HABER  BAŞKANLARDAN TAM DESTEK

BAŞKANLARDAN TAM DESTEK

Geçtiğimiz hafta içinde bir dizi etkinlik için Yenişehir’e gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Hatunişi Tarımsal Kalkınma Kooperatifini de ziyaret ederek, kooperatife her türlü desteği vereceklerini belirtti.

Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu ve Yenişehir Belediye Başkanı ile birlikte bayanları ziyaret eden Alinur Aktaş, bayanların kendi yaptıkları ürünlerin tadına hayran kalırken kooperatiften de bol bol alış veriş yaptı.

   Bayanların yaptığı her girişime sonuna kadar destek olduklarını ve bundan sonra da olacaklarını belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ‘Bursa’da bulunan bütün bayan kooperatif ve dernekleri tek tek gezerek tespit yapıldı. Sorunlar belirlendi ve şimdi bu sorunları çözmek için kolları sıvadık. İnşallah bayanlarımızın yaptığı her çalışmayı önemsiyoruz. Hatunişi de çalışmalarını taktirle izlediğimiz bir kooperatifimiz. İnşallah onların da sorunlarını çözmek için çalışmalar yapacağız’ dedi.

   Hatunişi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Tuğba Tarım’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Kooperatifimizi kurduğumuz günden bu yana bir çok çalışmaya imza attık. Yaptığımız her çalışmaya destek olan Kaymakamımız Suat Seyitoğlu’na, Belediye Başkanımız Davut Aydın’a, Ziraat Odası Başkanımız Sadi Aktaş ve Muhtarlar Derneği Başkanımız Orhan Yıldız’a teşekkür ediyorum. Güzel işler yaptık başkanlarımızın destekleri ile daha da güzellerini yapacağız. İnşallah yapacağımız projelerle ilçemizde yaşayan hanımlarımızın yüzlerini güldüreceğiz’ dedi.

Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2020

Bu haber 295 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ