YENİŞEHİR  KAYITLAR BAŞLADI

KAYITLAR BAŞLADI

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Yenişehir Belediyesi işbirliğiyle YENİŞEHİR ANA KUCAĞI açılıyor. Tamamen ÜCRETSİZ olacak olan Ana okulu için Yeni Dönem Kayıtlarının başladığı belirtildi.

Ana Kucağı Başvuru Yöntemi hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Davut Aydın,  ‘ http://busmek.bursa.bel.tr linkinden ONLİNE BAŞVURU bölümüne tıklayınız. Çıkan ekrandaki TC Kimlik bölümüne 4-6 yaş arasında ki çocuğunuz TC Kimlik numarasını ve ekrandaki güvenlik kodunu yazınız.  Çıkan ekranda kişisel bilgiler kısmına 4-6 yaş arasındaki çocuğunuz TC KİMLİK numarasını ve  Velisinin Cep Telefon Numarasını yazınız kaydet butonuna basınız. Ekrana çıkan başvuru merkezi kısmına YENİŞEHİR ANA KUCAĞINI seçip kurs başvurusunu onaylayın. Eğer çocuğunuz 4-6 yaş arasında değilse kesinlikle baş vurular kabul edilmeyecek’ dedi.

   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür eden Başkan Davut Aydın, ‘Bursa’da ne varsa Yenişehir’e de getirmeye çalışıyoruz. Tamamen ücretsiz olarak hizmet verecek olan Ana Kucağımız da bu hizmetlerimizden birisi. İlçemize ve özellikle yavrularımıza hayırlı olsun’ dedi.

 

Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2020

Bu haber 238 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ