ETKİNLİKLER  HAYIRLI OLSUN

HAYIRLI OLSUN

2010 yılını 29 mağaza ile kapatan Hadim Alışveriş Merkezi, 2011 yılının ilk mağazasını, aynı zamanda 30. mağazasını Yenişehir’e açtı.

İlçe halkının yoğun ilgisi ile gerçekleştirilen açılışta, Yenişehir Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil bir konuşma gerçekleştirdi. Yenişehir’e 3. açılan mağazanın, Yenişehir’e olan ilginin ve Yenişehir’in önünün açık olduğunun simgelediğini ifade eden Cingil, Yenişehir’in potansiyelinin giderek arttığına dikkat çekti. Yenişehir’e irili ufaklı birçok yatırımcının gelmek istediğini, bazı yatırımcıların buraya yatırımlarını yapmaya başladığını söyleyen Bülent Hamdi Cingil, “Yenişehir kısa bir zamanda büyüyecek. Daha fazla yatırımlar alarak, gelişecektir” dedi. “Yenişehir’e açılan bu iş yerinin hayırlı uğurlu olmasını diler, bol kazançlar dilerim” diyerek sözlerini noktalayan Cingil’in ardından, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özerik kısa bir açıklama yaptı.
      Yenişehir’de iş potansiyelinin olduğunu belirten Özerik, “biz mağazalarımızı talebe göre açıyoruz. Halktan talep geldiği sürece Yenişehir’e ve başka yerlere mağaza açmaya devam edeceğiz” dedi. İnegöl, Kütahya, Bursa, Eskişehir’de şubeleri bulunan Hadim Alışveriş Merkezlerinin hedefinin 2015 yılında 100 mağazaya ulaşmak olduğunu söyledi. Bu düşüncenin ilerleyen yıllarda gerçekleşmesi için çok çalışacaklarını belirten Özerik, “100 mağazaya ulaştıktan sonra halka açılma, yani borsaya girme düşüncemiz var” dedi. İsmail Özerik, açılan bu iş yerinin ilçe halkına hayırlı olmasını temenni etti.
      Konuşmaların ardından açılış dualar eşliğinde gerçekleştirildi. Ayrıca açılışta birçok marka stant açarak ürün tanıtımı yaptı.

Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2011

Bu haber 4290 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ