YENİŞEHİR  TABLETLER TESLİM EDİLDİ

TABLETLER TESLİM EDİLDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan 'Küçük Parmaklar' tablet kampanyası kapsamında Yenişehir TSO olarak temin edilen ve ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacak 75 adet klavyeli tablet, Yenişehir Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Torun, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Yılgın tarafından ilçe Kaymakamı Suat Seyitoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz'a teslim edildi.

75 ihtiyaç sahibi öğrenciyi sevindirdikleri için mutlu olduklarını belirten Yenişehir Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Torun, ‘Paylaşmak çok güzel bir duygu. Yenişehir TSO olarak TOBB’un öncülüğünde ihtilaç sahibi her bireyimizin yanında yer almaya çalışıyoruz. Ramazan aylarında gıda paketi, eğitim öğretim dönemi öğrencileri yönelik kıyafet ve kırtasiye yardımı dışında bu tür organizasyonlar bizleri fazlasıyla mutmu ediyor. Öğrencilerimiz güle güle kullansınlar’ dedi.

   Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’da Yenişehir Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Torun’a teşekkür ederek, ‘Türk insanı her sıkıntılı dönemde birlik olmayı başaran bir millettir. Yenişehir TSO’nun yaptığı bu yardım son derece anlamlıdır. Orhan Torun’un şahsında tüm TSO üyelerine teşekkür ediyorum’ dedi.

   Tabletler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlediği öğrencilere dağıtılacak.

Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2021

Bu haber 235 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ