YENİŞEHİR  DENETİMLER SÜRÜYOR

DENETİMLER SÜRÜYOR

Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Davut Aydın ve İlçe Emniyet Müdürümüz İbrahim Özdemir sokağa çıkma yasağından muaf olan işletmeleri denetlediler.

Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, ‘İçişleri Bakanlığımızın genelgeleri doğrultusunda, Koronavirüs (covid-19) salgını ile mücadele kapsamında kontrollü sosyal hayat döneminde alınan tedbirler ve belirlenen kurallar çerçevesinde, işletme sahiplerinin, esnafımızın ve vatandaşlarımızın bilinçlendirilmelerini ve tedbir/kurallara en üst seviyede uymalarını sağlamak amacıyla ilçemizde yapılan denetimler devam etmektedir.
       Koronavirüs (covid-19) salgını ile mücadele kapsamında; İlçemizde tüm yaşam alanlarını kapsayacak şekilde “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” mottosu ile genel denetimler gerçekleştirilmiştir.
       Belediye Başkanımız Davut Aydın ve İlçe Emniyet Müdürümüz İbrahim Özdemir  ile birlikte denetimlere katılarak esnaf ve vatandaşlarımızı kurallar hakkında bilgilendirdik ve “MASKE-MESAFE-TEMİZLİK” önemi konusunda uyarılarda bulunduk’ dedi.

   Belediye Başkanı Davut Aydın’da, İlçe Kaymakamımız Sayın Suat Seyitoğlu ve  Emniyet Müdürümüz İbrahim Özdemir  ile birlikte hafta sonu sokağa çıkma yasağında kısıtlamadan muaf olan kişi ve işyerlerini ziyaret ettik. Koronavirüs önlemleri kapsamında maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum’ dedi.

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2021

Bu haber 276 defa okunmutur


YORUMLAR (1 yorum)

  1. Masters003 13 Şubat 2021, 22:31

    Abi hikaye denetim bunlar. Adam 10 liraya domates satıyor bakıyorlar mı aldığı fiyata. Neyi denetliyor. Yandaşlık yapmayın.

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ