ETKİNLİKLER  100 ŞAMPİYONLUĞA BEDEL

100 ŞAMPİYONLUĞA BEDEL

Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği’nin iki üyesine, Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği scooter ve akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Engelli yakınları duygulu anlar yaşarken, bu jesti yapan Beşiktaşlılar Derneğine çok teşekkür etti.

takent Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen etkinliğe Yenişehir Kaymakamı Samet Ercoşkun, Garnizon Komutanı Vekili Binbaşı Abdülhamit Yılmaz ve Yenişehir Beşiktaşlılar Dernek Başkan Vekili Birol Becerik ve yönetimi katıldı. Gecede açılış konuşmasını yapan Yenişehir Engelliler Derneği Başkanı Harun Sak, “yapılan bu anlamlı jest için Yenişehir Beşiktaşlılar Derneğine teşekkür ederim” diyerek konuşmasına başladı. Dualarının Beşiktaş’a uğur getirdiğini ifade Harun Sak, “Beşiktaş’ın son hafta bizim dualarımızla kazandı” dedi. Ayrıca her etkinlikte Engelliler Derneğini yalnız bırakmayan Kaymakam Samet Ercoşkun’a da teşekkür eden Sak, “çalışmalarımız, etkinliklerimiz sürecek. Bu gece iki kardeşimizin sıkıntısını Beşiktaşlı kardeşlerimiz çözdü. Tekrar tekrar kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi. Sak, son olarak Atakent Sosyal Tesislerinin işletmecisi İbrahim Söğüt’e de katılarından dolayı teşekkür ederek, “her türlü etkinliğimizde bizim yanımızda olan İbrahim Söğüt’e çok teşekkürler” dedi.
       Harun Sak’ın konuşmasının ardından Yenişehir Kaymakamı Samet Ercoşkun kısa bir konuşma yaptı. Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneğinin çok güzel işler başardığını söyleyen Ercoşkun, “sizler burada bir aile gibi olmuşsunuz. Temennimiz bu ailenin büyümemesidir” dedi. Ellerinden gelen her türlü desteği sağlamaya çalıştıklarını sözlerine ekleyen Ercoşkun, “Beşiktaşlılar Derneğimize de çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra gerektiğinde kapılarını çalmaya devam edeceğiz” dedi.
        Yapılan konuşmaların ardından Koray Yaşaroğlu’na dört tekerlekli scooter araba, Ali Killaz’a da akülü tekerlekli sandalye Yenişehir Kaymakamı Samet Ercoşkun, Garnizon Komutan Vekili Binbaşı Abdülhamit Yılmaz ve Yenişehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Vekili Birol Becerik tarafından hediye edildi. Ayrıca bu iki kişiye de Beşiktaş forması hediye edilirken, geceye katılan tüm konuklara Beşiktaş atkısı hediye edildi.
          Bu anlamlı gece daha sonra eğlence ile devam etti.

Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2011

Bu haber 4158 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ