SPOR  SPORCU ORDUSU

SPORCU ORDUSU

Yenişehir Belediyesi’nin ücretsiz yaz spor futbol okulu düzenlenen bir törenle açıldı. Törene, AKP Bursa Milletvekili Mustafa Esgin’de katıldı.

İlçe stadında gerçekleştirilen törende konuşan Belediye Başkanı Davut Aydın, ‘Söz vermiş olduğumuz gibi bu ilçede, 18 yaşına kadar olan gençlerimize, kapalı oyun alanı, halı saha, havuz, sinema ve yaz spor okulları ücretsiz dedik ve Allah’a şükürler olsun ki bunu gerçekleştirdik. Bu gençlerimizi burada sporla buluşturduk. Bu çocuklar buraya gelmeselerdi nerede olacaklarını bilemezdik. Burada olmalarından dolayı mutluyuz. Bu çocuklarımızı kendimiz otobüsle alıp tekrar aynı yere bırakacağız. Bu önemli günümüzde bizlerin yanında yer alan Mustafa Esgin vekilimize teşekkür ediyorum. Bu evlatlar bizim evlatlarımız Allah onlara uzun ömürler versin’ dedi.

   AKP Bursa Milletvekili Mustafa Esgin’de yaptığı konuşmada, ‘Bu gün Yenişehir’de çeşitli incelemelerde bulunduk. Şimdi de çok önemli bir açılıştayız. 1,5 yıldan bu yana küresel bir salgınla mücadele ettik. İnşallah 2021’in ikinci yarısında bu salgını yaptığımız aşı programı ile bitireceğiz. Bütün dünya ciddi anlamda etkilendi. Ancak Türkiye az hasarla atlattık. Çocuklar bizim her şeyimiz. Bu gün 240 evladımız yaz okulunda futbol alt yapısı alacaklar. Başarılar diliyorum hepsine. Biz sizi Allah için seviyoruz ve Yenişehir’in her zaman yanındayız. Yenişehir Belediye Başkanımıza, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum desteklerinden dolayı. Yenişehir bizim için çok önemli bir ilçe. Biz bu güzel ilçeyi Bursa’nın parlayan yıldızı olarak görüyoruz. Yolumuz buradan geçiyor, hızlı tren burada, havaalanı burada. Havaalanının daha işlevsel hale gelmesi için uğraş veriyoruz’ dedi.   

 

Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2021

Bu haber 281 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ