ÖZEL HABER  Fİ ÇİÇEK AÇILDI

Fİ ÇİÇEK AÇILDI

Sahipliğini Furkan Kütük ve İsmail Aydın’ın yaptığı Fİ Çiçek Evi düzenlenen bir törenle hizmete girdi.

Yüzbaşı İsmail Hakkı Bey Bulvarı Ertat Sitesi B Blok  No: 14/B adresinde faaliyete geçen Fİ Çiçek Evinin açılışına Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Garnizon Komutanı Albay Kadri Bahtiyar, Belediye Başkanı Davut Aydın, BBB Başkan vekili Süleyman Çelik, MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı  Recep Şen, CHP İlçe Başkan vekili Emre Çevik, Bursa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve ADD Yenişehir Şube Başkanı Tayfun Sırman, Muhtarlar Derneği Başkanı Orhan Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Bedel, daire amirleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

   Açılışta konuşan BBB Başkan vekili Süleyman Çelik, ‘Ülkemizin içinde bulunduğu böylesi sıkıntılı günlerde böylesi yatırım yapan kardeşlerimizi kutluyorum. Hayırlı bol kazançlar diliyorum’ dedi.

   Belediye Başkanı Davut Aydın’da konuşmasında, ‘Yeğenim İsmail ile Furkan’ın yeni açtıkları Fi Çiçek Evinin açılışını İlçe Kaymakamımız Suat Seyitoğlu, Garnizon Komutanımız Kadri Bahtiyar, BBB Başkan Vekilimiz Süleyman Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Arif Eren, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcımız Recep Şen ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz, Muhtarlar Derneği Başkanımız Orhan Yıldız, Muhtarlarımız ve hemşehrilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik. Yeni iş yerinin İsmail ve Furkan kardeşimize hayırlı ve bol kazançlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Bu güne kadar biz aile olarak ve çevremizdeki insanlarla ilişkiler kosunuda dosdoğru olduk. Bundan sonrada aynı çizgide yürümelerini diliyorum. Her zaman yanlarındayım. Helal kazançlar diliyorum’ dedi.

   Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’da yaptığı konuşmada, ‘Önemli bir açılış yapıyoruz. Ben hayırlı olmasını ve böylesi işletmelerin çoğalmasını arzu ediyorum. Çiçek çok önemli. Bu nedenle bu açılış ayrıca önemli. Özellikle erkeklerimize şunu söylemek istiyorum. Her erkek arkadaşımız eşine bir çiçek alsın’ dedi.

Eklenme Tarihi: 01 Ağustos 2021

Bu haber 327 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ