ETKİNLİKLER  OKUL-VELİ EL ELE

OKUL-VELİ EL ELE

Terziler İlköğretim Okulunda Toplum Hizmeti kapsamında düzenlenen masa tenisi turnuvası 20 velinin katılımıyla geçtiğimiz hafta içinde eleme usulü ile gerçekleştirildi.

Çekişmeli geçen final maçında Selami Ceylan, Ayhan Macun’u  3-2 ‘lik sonuçla yendi. Turnuvaya katılan velilere şampiyonluk kupası ve hediyeleri Okul Müdür Vekili Mehmet Ali Özdemir tarafından verildi.
   Akabinde düzenlenen  Nevruz Etkinliklerinde öğrenci ,öğretmen ve halkın katılımıyla gerçekleştirilen  programda günün anlamını belirten  yazı ve şiirler okundu. Müzik eşliğinde ’Yumurta taşıma, çuvalla yürüme, sandalye kampa yarışmaları ve mini futbol turnuvası final karşılaşması’ yapıldı. Kazanan öğrencilere ödülleri okul  öğretmenlerinden İsmail Hakkı Mekik ve programı organize eden Erdoğan Parlak tarafından verildi.
   Okul Müdür Vekili Mehmet Ali Özdemir, velileri de eğitimin içine katmak için gerçekleştirilen bu çalışmaların meyvelerini verdiğini belirterek, “Velilerimizi de eğitimin içine katıyoruz. Bu sayede eğitimde kalitemizi artırmış oluyoruz. Bu yaptığımız etkinlikler gerçekten son derece önemliydi. Biz eğitimi bir bütün olarak görüyoruz. Yarışmalar sayesinde öğrencilerimiz stresten de kurtulmuş oldular. Bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecektir. Etkinliğe katılan velilerimizi ve emek harcayan öğretmenlerimiz ile öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2011

Bu haber 4232 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ