ETKİNLİKLER  EMNİYET' TEN BAŞKANA ZİYARET

EMNİYET' TEN BAŞKANA ZİYARET

Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 166 yılı münasebetiyle İlçe Emniyet Müdürü Şeref KOZAN Belediye Başkanı Bülent Hamdi CİNGİL i ziyaret etti.

Ziyarette emniyet teşkilatı adına CİNGİL e çiçek hediye eden KOZAN ilçemizde her konuda bizlere yardımlarını esirgemeyen ilçe adına her işte ortak hareket ettiğimiz değerli Belediye Başkanımıza bu özel haftamızı kutlarken kendisine de bir teşekkür ziyareti yapmak istedik dedi.
   Belediye Başkanı Bülent Hamdi CİNGİL ise Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı'nın 166. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz 'Polis Haftası'nı kutluyorum.
   Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.
   Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ,ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak,huzur ve asayişi temin etmek,suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren ve  Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz.
    Emniyet Teşkilatımızın ve polisimizin, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle ,topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğine inancımın tam olduğunu ifade ediyor.
   Türk Polis Teşkilatının 166. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her kösesinde görev yapan tüm polislerin  ve bilhassa Yenişehir ilçemizde görev yapan  Polis arkadaşlara    ve değerli ailelerine şükranlarımı sunuyor, selam ve saygılarımı iletiyorum.

Eklenme Tarihi: 08 Nisan 2011

Bu haber 4113 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ