HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Harun SAK
23 Aralık 2021
0
    
427

Yenişehir Eski sanayi esnafları Pazar günü zorlu bir maça çıkacak olan Yenişehir Belediyespor’un idmanını ziyaret ederek, teknik heyet ve futbolcuların her zaman yanlarında olduklarını belirttiler.

   Yenişehir eski sanayi esnaflarından Güçlü Oto Makas sahipleri Selçuk Akçan ve Mehmet Göven,  Petlas Bayi Faruk Işıldak, Buran Oto Şaban Buran, Tetikoğlu Tarımsal Sulama Sistemleri ve Ekipmanları  sahibi Emre Tetik yapılan idman öncesi futbolcularla bir araya geldiler.

   Yenişehir Belediyespor’un son haftalarda göğüslerini kabarttıklarını belirten sanayi esnafları, ‘İlçemizin takımı için ter döküp sakatlanma pahasına mücadele ediyorlar. Özellikle son iki haftadır gerçekten kaliteli futbollarını galibiyetlerle süsleyen takımımıza ve teknik heyetimize teşekkür ediyoruz. İnşallah bu Pazar kendi sahamızda da galip gelip ilk yarıya moralle kapatırız. Biz bu takıma her zaman güvendik ve güvenmeye devam edeceğiz. Pazar günü biz tribündeki yerimizi alacağız. Sizler sahada biz tribünde inşallah kazanan taraf biz olacağız’ dedi.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Teknik Direktör Sadri Güler’de, son haftalarda son derece formda olduklarını belirterek, ‘Tam bir takım havasına büründük. Şu an moralimiz son derece iyi. Bizi bu gün ziyaret eden sanayi esnafımıza teşekkür ediyorum. Yenişehir Belediyespor hepimizin takımı. Bu nedenle hepimiz sahip çıkmalıyız. Takımda bazı oyuncularımız sakat. Pazar gününe kadar kalecimiz Butuhan kesin yok. Ancak yerine kaleye geçecek ola Türkay’da son derece kaliteli bir kaleci. Ona güveniyoruz. Tayfun yine yok bu hafta. Onun dışında sakat olan oyuncuların durumu maç günü belli olacak. Ancak bizim takımımız 25 kişilik bir kadrosu var ve her biri ilk 11’de oynayacak kapasitede. Ben hepsine güveniyorum. İnşallah Pazar günü MKP maçını da kazanıp ilk yarıyı moralli kapatmak istiyoruz’' dedi.

 


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler