İKİNCİ YARIYA START VERDİLER

Harun SAK
05 Ocak 2022
0
    
351

İlk yarı oynadığı 8 maçta topladığı 13 puanla lig ikincisi olan Yenişehir Belediyespor’da ikinci yarı hazırlıkları sakat olan Tayfun Bebek’in dışında tam kadro ile başladılar.

   İlk yarının son üç maçında aldığı 9 puan ile morallerin yerinde olduğu Yenişehir Belediyespor'da 1 haftalık izinden dönen futbolcuların da neşelerinin yerinde olduğu gözlendi.

   İdman öncesi futbolcuları ile toplantı yapan Teknik Direktör Sadri Güler, ilk yarıya kötü başladıklarını ancak, kısa sürede toparlandıklarını belirterek, ‘Ancak son haftalarda sakatlıklar belimizi büktü. Fedakarca mücadele ettiniz. Hepinize teşekkür ediyorum. Biz başından beri söylüyorum iyi bir ekibiz ve haftalar geçtikçe kalitemizi sahaya da yansıttık. Son haftalarda sakatlıklar yüzünden sıkıntılar yaşamadık değil. Ancak görev alan bütün arkadaşlar ellerinden gelenin fazlasını yaptılar ve ilk yarıyı ikinci bitirdik. Bana transfer yapacak mısınız diye soruyorlar. Bizim en büyük transferlerimiz sakatlıktan kurtulan futbolcularımız transfere ihtiyacımız yok. Bir tek Tayfun arkadaşımızın sakatlığı ciddi ve ikinci yarı muhtemelen bizimle birlikte olamayacak. Ancak idmanlara katılamasa da sahada mücadele edemese de hep bizim yanımızda’ dedi.

   İkinci yarı işlerinin daha da zor olduğunu belirten Sadri Güler, ‘Ancak biz kendimiz gibi oynadığımızda sorun yok. İyi bir ekibimiz var ve takım olduk artık. Sahada da centilmence mücadele edip ikinci yarı inşallah hedefimize ulaşacağız. Biz sizlere güveniyoruz yönetimimiz size güveniyor. Her zaman yanımızda olan sizlerin her türlü sorunu ile ilgilenen belediye başkanımız size güveniyor. Yenişehir olarak kenetlenip önümüzdeki 8 maçın tamamını final havasında oynayıp inşallah sezon sonu gülen taraf biz olacağız. Önümüzde 3 hafta gibi bir süre var ve hafif sakatlıkları olan arkadaşlarımız da tamamen iyileşip ilk maçımıza tam kadro çıkmayı hedefliyoruz’ dedi.

   Yapılan toplantının ardından takım antrenörler Ahmet Zeytin ve Lütfi Aktaş nezaretinde ikinci yarının ilk çalışmasını gerçekleştirdi.  


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler