O, BİZİM DAVUT

Harun SAK
18 Haziran 2022
0
    
364

Halkla kurduğu samimi diyaloglar ile ilçe halkının sevgisini kazanan Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın için konuşan hemşehrileri, “Kiminin abisi kiminin kardeşi o bizim Davut, bizlerden hiç kopmadı” dediler.

    Göreve geldiği günden itibaren halktan kopmayan Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Biz gönüllere girmeye halkımızın dualarında yer almaya talibiz” dedi.

   Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Bizler bu makamlara halkımızın bizlere duyduğu güvenle geldik. Onların istek ve beklentilerine çözüm üretebilmek içi geldik. Binalar yollar spor salonları birçok hizmet yapabiliriz. Fakat en önemlisi gönüllere girmek onların dualarında yer almak. Bizim kırmızı çizgimiz budur halkımızın duyduğu güvene layık olmaktır. Vaktimiz el verdiğince onları ziyaret etmeye sohbetlerini dinlemeye davet edildiğimiz her yere gitmeye çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetler ile eleştirilebiliriz. Eksiklerimiz hatalarımız olabilir. Bizlerde insanız. Hizmetler yapılır her şeyin iyisi yapılabilir. Fakat halkımızın yüzündeki tebessüm onların samimiyeti kalpten alınan duaların, bu dünyada ne yapılan hizmetle ne de maddi anlamda karşılığı vardır. Ben bütün hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

   Yenişehirli vatandaşlar, “Belediye başkanımızı yıllardır tanırız. Bu ilçede herkesin derdiyle dertlenmiş insanlara elinden geldiğince yardım etmiştir. Hiçbir zaman çizgisini bozmadı. Yapamayacağı hiçbir şeyin sözünü vermedi. Elinden geldiğinin en iyisini yapmaya gayret ediyor. Düğünümüzde, cenazemizde, özel günlerde halkın arasında hiç bizlerden kopmadı. Kiminin abisi kiminin kardeşi o bizim Davut. İstediğimiz an kendisine ulaşabiliyoruz. Bu yüzden onu seviyor ve başarılar diliyoruz” diye konuştular.


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler