TAKIMA ESNAF DESTEĞİ

Harun SAK
02 Aralık 2021
0
    
545

Hafta sonu Bursa derbisine hazırlanan Yenişehir Belediyespor’a her kesimden destek artarak sürüyor.

   Önceki gün Ekleristan firmasının ziyaretinin ardından bu gün de Yenişehir Muhtelif Esnaflar Odası Başkanı Fahrettin Bilgit ve yönetim kurulu üyeleri idman sonrası futbolculara moral ziyareti gerçekleştirdiler.

   Yenişehir’in en büyük marka değerlerinden birisinin Yenişehir Belediyespor olduğunu belirten Yenişehir Muhtelif Esnaflar Odası Başkanı Fahrettin Bilgit, ‘hafta sonu yapılacak Görükle İpek maçında sizlere başarılar diliyorum. Bu zamana kadar şanssız sonuçlar aldık. Ama hafta inşallah şanssızlığınızı kıracaksınız. Biz de tribünde yerimizi alıp keyifle sizleri izleyeceğiz. Ben Yenişehirli bütün esnafların temsilcisi olarak bütün arkadaşlarımızın size salamını getirdim. İnşallah bu hafta 3 puanı alarak yeni bir başlangıç yaparız’ dedi.

   Yenişehir Belediyespor Antrenörü Ahmet Zeytin’de, bu tür desteklerin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, ‘Biz ciddi bir şekilde Bursa derbisine hazırlanıyoruz. Elimizden geleni yapacağız. Geçen haftayı maç yapmadan geçirdik. Takımımız son derece istekli ve hırslı. İnşallah gerçek oyunumuzu sahaya yansıtıp 3 puanı alan taraf biz olacağız. Yenişehir Muhtelif Esnaflar Odası Başkanı Fahrettin Bilgit ve yönetimine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz’ dedi.

   Yenişehir Muhtelif Esnaflar Odası Başkanı Fahrettin Bilgit ve yönetimi idmanın sonunda futbolculara baklava ikramında bulundular.


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler