TEŞEKKÜRLER AYYILDIZ

Harun SAK
04 Ocak 2022
0
    
358

Yenişehir Belediyespor’a sponsor olan Özel Yenişehir Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine teşekkür ziyareti.

   Yenişehir Belediyespor Başkanı Serhat Savcı ve futbolcular Özel Yenişehir Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde görevli Fizyoterapistleri ve Genel Müdür Yardımcısı Nursiye Aydınlı’yı ziyaret ederek teşekkür ettiler.

   Yenişehir Belediyespor Başkanı Serhat Savcı, Yenişehir Belediyespor’un grupta üst düzey maçlar yaptığını belirterek, ‘Bütün maçlarımız çok zorlu ve üst düzeyde geçiyor. Hal böyle olunca futbolcu kardeşlerimiz de üst düzey bir mücadele sergiliyorlar. Özellikle son haftalarda ciddi sakatlıklar yaşadık. Kara kara düşünürken imdadımıza Özel Yenişehir Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yetişti ve bizlere sponsor olarak sakatlanan futbolcularımızın tedavilerini ücretsiz üstlendiler. Bize ciddi anlamda katkı sağlayan kurum sahibi Av. Çağdaş Eker’in şahsında başta fizyoterapistlerimiz olmak üzere tüm Ayyıldız ailesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yenişehir Belediyespor bütün ilçenin takımı. Bu nedenle herkesin destek olmasını bekliyoruz’ dedi.

   Ayyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdür Yardımcısı ve Bursa Bölge Müdürü Nursiye Aydınlı’da, nazik ziyaretleri için Yenişehir Belediyespor başkanı ve futbolculara teşekkür ederek, ‘Yenişehir Belediyespor ilçenin önemli bir marka değeri ve hepimizin takımı. Biz de elimizden geldiğince takımımıza destek olmak istedik. Kurum sahibimiz Av. Çağdaş Eker’in talimatı ile bize ihtiyacı olan bütün futbolcularımızın yanında ve destekçileriyiz. Sezon sonuna kadar sponsorluğumuz devam edecek. Allah sakatlık vermesin ama futbolda bu olağan bir durum. Tecrübeli Fizyoterapist arkadaşlarımızla biz elimizden geleni yapacağız. İnşallah bizim de desteklerimiz ile futbolcularımız sakatlıklarından kurtulur ve ikinci yarı hedefimiz olan şampiyonluğu yakalarız ve hepimiz seviniriz. Takımımıza ikinci yarıda üstün başarılar diliyorum’ dedi.     

    


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler