YENİŞEHİR BELEDİYESPOR’DAN İMZA ŞOV

Harun SAK
26 Temmuz 2022
0
    
865

Geçtiğimiz yıl BAL liginden düşen Yenişehir Belediyespor, Bursa Süper Amatör küme maçlarında yeniden şampiyon olup BAL ligine yeniden dönmek için kolları sıvadı.

   Uzun süredir sessiz kalan Yenişehir Belediyespor, takıma yeni katılan Antrenör Ahmet Yurtsever’in talepleri doğrultusunda yaptığı transferleri kamuoyu ile paylaştı.

   Yenişehir Belediyespor Başkanı Serhat Savcı, iyi bir takım oluşturmak için ince eleyip sık dokuduklarını belirterek, ‘Teknik Koordinatörümüz Sadri Güler’in tavsiyesi ile takımımızın antrenörlüğüne tecrübeli hocamız Ahmet Yurtsever’i getirdik. Her iki hocamızın talepleri doğrultusunda da transferlerimize başladık. Bu sezon Yenişehirli gençlerimiz ve alt yapıdan gelen gençlerimizi de takımımızın içine kattık ve karma güzel bir takım oluşturuyoruz. Önümüzdeki hafta başı çalışmalarımıza başlayacağız ve maçlar başlayana kadar ideal kadromuz ile ilçemizi en güzel şekilde temsil edeceğiz. Yeni transferlerimiz ilçemize ve takımımıza hayırlı olsun. Biz her zaman hedefleri olan bir takımız ve hedefimiz yine centilmence mücadele edip BAL ligine yeniden dönebilmektir’ dedi.

   Yenişehir Belediyespor şu isimlerle anlaştı.    

1-Ahmet YURTSEVER (Teknik Direktör)

2- Oğuzhan AYGAR

3-Emir GÜZEL

4-Emrah MESTAM

5-Muhammet DEMİR

6-Murat AK

7-Serhat BİNİCİ

8-Taylan EKŞİ

9-Engin SEVİM

10- Uğur ŞAHİN

11-Mesut GÜNAYDIN  

12-Birindar GÜNEŞ

13-Burak Uğur KOLAÇ


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler