AHMET AYDIN BORSA’YA ADAY

AHMET AYDIN BORSA’YA ADAY

Harun SAK
20 Eylül 2022
0
    
658

Yenişehir Ticaret Borsa’nın 5 Ekim tarihinde yapılacak olan seçimlerine Yenişehir’in sevilen ismi işadamı Ahmet Aydın Başkan adayı olarak çıkıyor.

   5 Ekim tarihinde yapılacak olan seçimlerde Yenişehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Aydın Başkan adayı olacağını açıkladı.

   Yenişehir Ticaret Borsası Başkan adayı Ela Kuruyemiş yönetim kurulu başkanı İşadamı Ahmet Aydın, “Öncelikle bugüne kadar Borsamız kurulduğu andan itibaren emek veren başta kurucu yönetim kurulumuz olmak üzere her kademede görev alan tüm çalışma arkadaşlarımız ile başkanlarımıza teşekkür eder, hayatını kaybetmiş olanlara Allahtan rahmet diliyorum. Yenişehir Ticaret Borsamız kurulduğu günden itibaren üyelerimize en iyi hizmeti sunmak onların haklarını savunmak için canla başla mücadele etmiştir. Bundan sonraki dönemde arkadaşlarımız ile üyelerimizin desteği ile göreve gelirsek başarı grafiğini dahada yukarıya taşımak için bu önemli göreve talip olduğumuzu açıklamak istiyorum” diye konuştu.

   Aydın, “Ne şahsım ne de arkadaşlarım hiçbir zaman için bir koltuk sevdalısı olmadık, olmayacağız. Biz de Borsamıza baktığımız zaman toplantılarımızı hep birlikte yaparız. Birlik ve beraberlik içinde yaparız. Bu seçiminde birlik beraberlik içinde gececiğinden şüphem yok. İsimler gelip geçicidir. Kalıcı olan kurumlardır. Arkadaşlarımız ile yaptığımız görüşmeler sonunda bu onurlu göreve talip olmaya karar verdik. Sonuçlar ne olursa her zaman bizlere ihtiyaç duyulduğunda göreve hazır olduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum. Yapılacak seçimlerin üyelerimize odamıza ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
yenişehirli

yenişehirli

21.09.2022 01:22:36
ilçemizin hatrı sayılır değerli işadamı Ahmet aydın beyin kararı yenişehirimiz için isabet olmuş ilçemize değer katacağından şüphemiz yok çıkmış olduğu bu yolculukta kendisine başarılar diler, oy kullanacak üyelerin bu şansı iyi değerlendirmesini rica ederim.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler