ALİNUR AKTAŞ’A ALKIŞ YAĞMURU

Harun SAK
05 Aralık 2022
0
    
460

MHP Yenişehir İlçe Teşkilatının Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde düzenlediği İlçe Divan Toplantısında, partiye katılan 83 yeni üyeye rozetleri takdim edildi.

   Belediye Başkanı Davut Aydın konuşması sırasında Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın desteklerini anlattı. Başkan Aydın, ‘Ben çok şanslı bir Belediye Başkanıyım. Benim 2 İl Başkanım, 2 İlçe Başkanım, 13 Milletvekilim var. Bunun yanı sıra arkadmda dim dik duran Bursa Büyükşehir Belediye Başkanım Alinur Aktaş var. Bu zamana kadar istediğimiz hiçbir hizmeti geri çevirmeyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanım Alinur Aktaş’a ilçeye yaptığı desteklerinden dolayı sizlerden kuvvetli bir alkış istiyorum’ dedi.

   Başkanın bu sözlerinden sonra salondu bulunan misafirler uzun süre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanım Alinur Aktaş’ı alkışladılar.

TOPLANTIYA YOĞUN KATILIM

Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Teşkilatı  İlçe Divan Toplantısı Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya MHP’nin il ve Genel Merkez yöneticileriyle siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

   Toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi’ne yeni katılanlara rozetleri takdim edildi. Yeni katılan 83 üyenin arasında Mahmudiye Muhtarı Mustafa Özgöven, Papatya Muhtarı Orhan Yıldız, Dereköy Muhtarı Levent Nari de yer aldı.


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler