ALT YAPIYA YEMEK

Harun SAK
16 Haziran 2022
0
    
290

Yenişehir Belediyespor bünyesinde alt yapıda mücadele eden gençlere bir yemek veren Belediye Başkanı Davut Aydın, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirtti.   

   Yenişehir Garnizon Komutanı Albay Kadri Bahtiyar’ın da katıldığı yemekte konuşan Belediye Başkanı Davut Aydın, ‘Yenişehir Belediyespor’umuzun alt yaş gruplarında mücadele eden sporcularımız ve teknik kadromuzla motivasyon yemeğinde bir araya geldik. Unutmayınız; başarılı sporcunun motivasyonu her zaman yüksek olmalı. Bu nedenle biz yöneticiler bunun için çalışmalıyız. Bu gün baktığımızda Yenişehir Belediyespor’umuzun alt yapısı emin ellerde. Önümüzdeki birkaç yıl içinde kendi bünyemizdeki sporcularımız ile üst liglerde başarılı olacağız. Göreve başladığımız gündün bu yana bütün uğraşımız bunun içinde. Tamamen ücretsiz olarak açtığımız spor kurslarımız da bunun bir parçasıydı. Bu gün bu tabloyu görünce gelecek için umutlandım’ dedi.

   Yenişehir Belediyespor Başkanı Serhat Savcı’da, Belediye Başkanına teşekkür ederek, ‘Başkanımız her zaman bizim yanımızda. Alt yapaya çok ciddi anlamda önem veriyoruz. Alt yapısı olmayan kulüplerin ayakta kalması mümkün değil. Bunu geçen sezon BAL liginde yaşadık. Tamamen dışa bağımlı olduğumuzda neler yaşandığını hepimiz gördük. İnşallah bu alt yapımız sayesinde gelecek emin ellerde’ dedi.


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler