ASUDE 1’DE HIDRELLEZ COŞKUSU

Harun SAK
23 Mayıs 2023
0
    
169

Yenişehir’de komşuluk ilişkilerinin en iyi olduğu sitelerden birisi olan Asude 1 Konakları hafta sonu hıdrellez coşkusu yaşadı.

   Sitede gerçekleştirilen Hıdrellez etkinliğinde ayrıca site sakinlerine ve komşu sitelere lokma ikramında bulunuldu.

   Belediye Başkanı Davut Aydın, MHP yöneticileri ve Belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı etkinlikle ilgili bilgi veren site yöneticisi Hakan Korkulu, site olarak bir çok ilki gerçekleştirdiklerini belirterek, ‘Yine site sakinlerimizle yaptığımız istişarede böyle bir etkinlik yapmayı düşündük. Bütün siteden topladığımız para ile lokma ikramında da bulunduk. Etkinliğimize Belediye Başkanımız Davut Aydın’da katıldı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bu tür etkinliklerimizi sık sık yapmayı hedefliyoruz ve Hıdrellez etkinliğimizi her yıl geleneksel olarak yapmayı düşünüyoruz. Katılan ve katkı sunan herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

   Belediye Başkanı Davut Aydın’da Asude Konaklarının örnek bir site olduğunu belirterek, ‘Özellikle komşuluk ilişkileri bakımından örnek bir sitemiz. Böyle bir etkinlik yapacaklarını belirterek bizleri de davet ettiler. Biz de seve seve katıldık. Daha önce de bu sitemize voleybol oynamaya gelmiştim. Günümüzde kaybolan komşuluk ilişkilerinin sürdürülüyor olmasından dolayı da mutlu olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ dedi.   


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler