BANA SORMAYIN

BANA SORMAYIN

Harun SAK
22 Ağustos 2023
0
    
738

Sevgili okurlarım, özellikle son zamanlarda Yenişehir Belediyesporla ilgili bir çok sorunuza muhatap oluyorum ama bunlara cevap veremiyorum.

   Çünkü bende bilmiyorum Yenişehir Belediyespor’da neler oluyor, kimler alındı, kimler gitti, genç takımlarda ne oluyor.

   Sizler gibi bende belediyenin ya da Yenişehir Belediyespor’un sosyal medya paylaşımlarından görüyorum yaşanan gelişmeleri.

   Biz gazeteciler bize ne bilgi verilirse ancak o kadar bilgi sahibi olabiliyoruz. Onun dışında yapabileceğimiz pek fazla bir şey yok.

   Siyaset değil ki spor kulis bilgileri öğrenelim. Bu nedenle sizlerin sorularına yanıt veremiyorum maalesef.

   Bizlere belediyeden gelen her hangi bir haber olursa zaten direk sizlerle paylaşıyoruz.

   Bana geçtiğimiz sezonları örnek gösteriyorsunuz haklı olarak. Ancak geçtiğimiz sezonlarda gelen her futbolcu ile ilgili yapılacak olan imza törenine davet edilir, gider fotoğraflarını çeker, sizlere aktarırdık. Bu yıl anladığım kadarıyla Yenişehir Belediyesi ya da Yenişehir belediyespor sistemi değiştirmiş sadece kendi sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar.

   Olabilir her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Bu sene böyle bir karar almış olabilirler ben de kendi adıma saygı duyuyor ve sorgulama gereği duymuyorum alınan bu kararı.

   Yazımın başında da belirttiğim gibi lütfen bana Yenişehir Belediyespor ile ilgili bilgi sormayın artık. Bilmediğim bilgileri size verecek değilim. Yaşanan gelişmeleri Yenişehir Belediyespor’un sosyal medya hesaplarından görebilirsiniz.

   Bu konuyla ilgili çok sıkça sorularla karşılaştığım için böyle bir açıklama yapma gereği duydum. Kalın sağlıcakla.  


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler