ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYORLAR

Harun SAK
25 Aralık 2022
0
    
376

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde çalmadık kapı gidilmedik yer bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları ve Belediye Başkanının ziyaretleri vatandaşlar tarafından memnuniyetler karşılanıyor.

   Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Hizmetler yapılır istekler giderilir. Bizim için en önemlisi gönüllerde yer almaktır” dedi.

   Belediye Başkanı Davut Aydın, “Makamlar mevkiler gelip geçicidir. Bizlere inanarak bu göreve layık gören hemşerilerimizin güven ve desteklerini boşa çıkarmamak için Milliyetçi Hareket Partimizin çok kıymetli teşkilatları ve İlçe Başkanımız Arif Eren ile birlikte çalmadık kapı gidilmedik yer bırakmıyoruz. Biz hiçbir zaman halkımızdan kopmadık. Onların gönüllerine girmek için çalışıyoruz. Hizmetler yapılır istekler giderilir bizim için en önemlisi gönüllerde yer almaktır. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçelinin belirttiği gibi ve bizlere talimatlarıyla, Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben anlayışımız bu inanmışlığın tezahürüdür. Biz tutarlıyız, ilkeliyiz, dürüstüz ve ahlakın burcuyuz. Bu yönde ilçemize bağlı 71 mahallede halkımız ile gece gündüz demeden bir araya gelmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

   MHP İlçe Başkanı Arif Eren’de, Belediye Başkanı Davut Aydın ile birlikte ilçe merkezi ve köylerinde çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmadıklarını belirterek, ‘En çok sevindiğimiz nokta halkımızın bize yoğun ilgi ve sevgi göstermesidir. Başkanımız ile birlikte yaptığımız hizmetlerden dolayı halkın taktirini kazanmak bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Yenişehir her şeyin en güzeline layık bir ilçe. Bizde bu hizmeti büyük bir keyifle yapıyoruz’ dedi.

   Kendilerini çat kapı ziyaret eden Belediye Başkanı Davut Aydın’ın bu ziyaretlerinden dolayı memnun oldukları ifade eden Yenişehirliler kendisine başarılar dilediler.


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler