ÇETİN ŞEN SEÇİLMİŞ BAŞKAN

ÇETİN ŞEN SEÇİLMİŞ BAŞKAN

Harun SAK
21 Ekim 2021
0
    
585

Kongreye Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz, teşkilat mensupları, çeşitli STK ve siyasi partiler katılım sağladılar.

   Kongrenin açılış konuşmasını yapan Yenişehir Kurucu İlçe Başkanı Çetin Şen; “Atandığımız ilk günden bu yana ciddi teveccühleriyle karşılaştık. Çalışmalarımızla kısa sürede çok yol kat ettik. Vatandaşımızın derdiyle dertlenen, bütün bu olumsuz tablonun güzelliğe, birlik beraberliğe, berekete, refaha dönmesi için yola çıkan DEVA Parti’miz var. Bizler her anlamda zor bir dönemden geçen vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağız. Yenişehir’in ehil ve dürüst DEVA kadroları hazır!” dedi

   Şen’in konuşmasının ardından konuşan İl Başkanı Özgöz ise şu açıklamalarda bulundu: ” Biz Yenişehir’in, Bursa’nın ve ülkemizin dertlerine deva olmak için yola çıktık. Korku siyaseti ile ülke yönetilmez. Devlet yönetmek ciddi iştir. Her şeyden önce ciddiyet ve liyakat olmalıdır. Ancak maalesef ülkemizi yönetenlerde ne ciddiyet ne de liyakat göremiyoruz. Bizler sürekli dert dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyoruz. Mevcut iktidar halktan iyice kopmuş durumdadır. Ülke böyle yönetilemeyeceği için bizler elimizi taşın altına koyarak bir adım öne çıktık. DEVA Partisi ehil kadrolarıyla göreve hazırdır. DEVA iktidarında ilk 90 ve 360 günümüze şimdiden hazırlanıyoruz. Geçtiğimiz günlerde 56 maddelik Tarım Eylem Planımızı açıkladık. Çiftçimizin elini rahatlatacak her maddeyi DEVA iktidarında faaliyete geçirmekte kararlıyız. İnanıyorum ki yılmadan, yorulmadan, el ele, omuz omuza vererek ve çok çalışarak iktidar olacağız.” dedi.

   Siyasi konuşmaların ardından kongrede seçimlere geçildi. Tek aday olan Çetin Şen oy kullanan delegenin tamamının desteğini alarak DEVA Partisi’nin seçilmiş İlçe Başkanı oldu. Çetin Şen başkanlığındaki DEVA Partisi Yenişehir İlçe Yönetimi’nde ise şu isimler yer aldı; Ahmet Danış, Recep Beyazit, Serkan Yıldızhan, Ömer Faruk Özkan, Halil Aktan, Ramazan Ay, Aykut Mutlu, Halil Keskin, Erhan Kaplan, Seyfi Katmer, Ferdi Karakol, İbrahim Bal, Saadet Balkan ve Emre Kalkanlı.


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler