İLK KONGREYİ YAPTILAR

İLK KONGREYİ YAPTILAR

Harun SAK
21 Ekim 2021
0
    
550

Kongrede konuşan İlçe Başkanı Recep Burak Can, ‘Bizler bu partiyi kurarken yüzden fazla parti var bir tane de biz kuralım mantığıyla asla ama asla kurmadık. Biz iktidarı da muhalefeti de değiştirecek yeni bir parti kurduk, yani özetle siyasal partiler mezarlığına dönen Türk Siyasetinde Memleket Partisi diğerleriyle kıyaslanamayacak başarılar elde edecektir. Artık Atatürkçüler, Cumhuriyetçiler, Demokratlar kimsesiz ve sahipsiz kalmayacaktır. Biz istiyoruz ki; bu cennet vatanın her karışından bereket fışkırsın, insanımız yarınlara umutla baksın, gençlerimiz yurt dışına gitmek için can atmasın ülkemizde iş bulabilsin, İşçisi-memuru ay sonunu zor getirmesin, esnaf ve çiftçi ödemeleri gelince kara kara düşünmesin, halkımıza büyük bir yük olan KDV en azından gıda ve zorunlu ihtiyaç maddelerinden alınmasın, yüksek miktarda olan ÖTV düşürülsün, gelirler artsın. Biz istiyoruz ki; çiftçisi, esnafı, memuru, işçisi, öğrencisi, çocuğu, yaşlısı yani herkes refah içerisinde yaşayabilsin. İnsanları Türk-Kürt, Alevi-Sünni diye bölen zihniyet son bulsun.

   Şahsi beklenti ve taleplerimiz adına değil; ülkemizin içerisinde bulunduğu bu sorunlara bir çözüm üretebilmek ve vatanımıza fayda sağlayabilmek için çalışacağız. Biz kazanacağız zafer Memleket´in olacak! Ve bu memleket bizim, hepimizin, Memleket Partisi Türkiye´nin bereketi olacak. Durmayacağız çalışacağız ve başaracağız. Zafer hazırlanmaktır, biz her gün; bir gün sonrası için hazırlanacağız. 50+1 i alarak iktidar olacağız. Cumhuriyetçi, Demokrat, Laik ve Atatürkçü olan herkese kapılarımız sonuna kadar açık. Yenişehir’imiz başta olmak üzere ülkemizi güzel ve aydınlık yarınlar bekliyor.

   Atatürk diyemeyenler, Tr 705'ler, Kıbrıs, Mavi Vatan, Azerbaycan gibi milli konularda kekeme olanlar, bağnazlık, feodalite  ve menfaatin içinde cirit atanlar. Dostları  var olanlar,

Adalet yürüyüşü yapıp partide demokrasiyi rafa  kaldıranlar, çakma Milliyetçiler, fetö ile mücadele ediyoruz deyip hala vekil kadrolarında fetöcü barındıranlar, terörü lanetleyemeyenler MEMLEKET PARTİSİ 'ni sevmez.

   Tabii ki ülkemizde olumsuzlukların kaynakları bizi sevmeyecektir.

   Ama...

"MEMLEKET PARTİSİ"

Türk milletinin verdiği güçle iktidar olacaktır’ dedi.

   Kongreye Kurucular Kurulu üyesi Ruşen Sever, il başkanı Güner Aklan, İl yöneticileri, Yıldırım ilçe başkanı Mesut Şahin ve yöneticileri, İnegöl ilçe başkanı Yasemin Soydan ve yöneticileri ile Yenişehirli partililer katıldı.

   Kongrede yönetim şu isimlerden oluştu; Recep Burak Can, Soner Çevik, Gökhan Çınar, Anıl İsmail Dursun, Şebnem Filiz, Gürcan Gökhan İdem, Serhat Özpiro, Asım Sağım, Salih Sinop, Mesut Şeker, Ahmet Şengezer, Enver Terzioğlu, Gökhan Üstün, Ayça Ayşe Yalçın, Vahide Yongacı.


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler