KAR TANESİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Harun SAK
11 Mayıs 2023
0
    
425

Bursa’da bulunan sektörün öncü kuruluşu Kar tanesi İşitme cihazları bu güne kadar yaptığı sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

   Kar tanesi işitme cihazları şimdi de 6 Şubat’ta yaşadığımız deprem felaketinden etkilenen depremzede vatandaşlara yönelik, ücretsiz olarak işitme cihazlarının bakımı ve temizlik seti, ultra nem alıcı kutu, cihaz ve kalıp temizleme kiti verecek.

   Kar tanesi İşitme Cihazı Merkezi yönetim kurulu başkanı Enis Özgünay, bir çok sosyal sorumluluk projesi gibi böyle bir projeye daha imza atmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, ‘ 2005 yılından itibaren sağlı sunucusu olarak işitme cihazı ve medikal sektöründe ilk adımlarımızı attık 2011 yılında bünyemize işitme cihazı aksesuarları ve bakım ürünleri imalatı ile ürün yelpazemizi genişlettik  kişilerin işitme cihazlarını daha uzun süre ve sorunsuz kullanmaları ki bunda milli servet ve  hastanın cebinden çıkan gereksiz parayı düşündük. Bu zamana kadar Bursa Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi, AFAD, Konfederasyonlar, dernekler ile Türkiye ve Bursa çapında birçok sosyal projelere imza attık. En son projemizi de deprem mağduru olan vatandaşlarımız için yapmayı düşündük,

   Hearplus marka bakım ürünleri alanında son derece kaliteli ürünler. Vereceğimiz bu set işitme cihazını darbelerden, terden, yağmurdan korumaya yardımcı olur. Ülkemizde yaşanan deprem felaketinde birçok vatandaşımızın işitme cihazı kırıldı veya o anda yağmakta olan yağmur nedeniyle bozuldu. Bu sebeplerden ötürü mevcut işitme cihazları kullanılamaz hale gelmiştir. Netice olarak hem Devletimiz hem de Vatandaşımız zarar görmüştür. İlerleyen süreçte bu vb. doğal afetlerde aynı problemleri tekrardan yaşamamak adına biz sosyal proje kapsamında bu seti mümkün olduğu kadar çok kişiye ulaştırılmasını talep etmekteyiz’ dedi.

    Özgünay ayrıca, (Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen depremzede vatandaşlarımız Tahtakale Kazım Baykal Caddesi No: 17 D.C. 16040 Osmangazi Bursa adresine ya da 0 533 352 02 29 numaralı telefonla bizimle irtibata geçebilirler’ dedi.  


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler