KAZANAN OLMADI

Harun SAK
23 Ekim 2022
0
    
600

Yenişehir Belediyespor grubun yenilgisiz takımı Mustafa Kemal Paşa ile 2-2 berabere kaldı.

   İlk yarıya müthiş derecede istekli başlayan Yenişehir Belediyespor 7. Dakika da Serhat’ın ayağından kazandığı golle 1-0 öne geçti.

   Golden sonra da ataklarını ve istekli futbolunu sürdüren Yenişehir Belediyespor bu kez 21. Dakika da Yakup’un ayağından kazandığı golle durumu bir anda 2-0 yaptı.

   İlk yarının 35. Dakikasında MKP kazanılan penaltı atışında Mustafa Sevim topu direğe nişanlayınca penaltıyı kaçırmış oldu.

   İlk yarı bu sonuçla tamamlanınca ikinci yarı bambaşka bir MKP vardı sahada. İkinci yarının başından itibaren skoru koruma telaşesi ile kendi sahasına kapanan Yenişehir Belediyespor bir türlü istediği futbolu sergileyemedi. İlk yarının şokunu üzerinden atan MKP ise adeta Yenişehir kalesini ablukaya aldı.

    Nitekim 68. Dakika da Semih ve 85. Dakika da Harun’un ayağından kazandığı iki golle durum 2-2 oldu.

   Maçın 90. Dakikasında Yenişehir Belediyespor kalecisi Oğuzhan kırmızı kart gördü. 5 oyuncusunu değiştiren Yenişehir Belediyesporlu futbolcu kaleye geçerek 7 dakikalık uzatma da kaleyi korudu.  

   Maçın hakemleri Alper Cesur, Enes Gür ve Kaan Kızmaz, gösterdikleri kötü performansla her iki takım oyuncuları, teknik heyet ve taraftarlarının tepkisini çekti.

 


Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler