MUHTARLARA ZİYARET

MUHTARLARA ZİYARET

Harun SAK
25 Ekim 2021
0
    
539

Akademi Ayyıldız Genel Müdür Yardımcısı ve Bursa Bölge Sorumlusu Nursiye Demir Aydınlı, ülkemizde mahalli demokrasinin en eski örneği, toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından birisinin muhtarlık müessesesi olduğunu belirterek, ‘ Muhtarlarımız, vatandaşların taleplerini, sorunlarını yetkili makamlara ileterek; talep ve beklentilerin yerine getirilmesi yolunda ve kamu hizmetlerinin en hızlı şekilde mahalle halkına ulaşmasında da etkin bir rol oynamaktadır. Gerçekten zor ve anlamlı bir görev yapan muhtarlarımızın 19 Ekim muhtarlar gününü kutluyor, hepsine sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Bu arada Kurum yöneticimiz Sibel Özkan hocamıza ve Psikolog Oğulcan Uzuner'e  bu organizasyondaki emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum’ dedi.

   Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Sak’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Bizi bu özel günümüzde ziyaret eden bu çok özel kardeşlerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Akademi Ayyıldız, ailesine yakından tanıyorum. Çalışmalarını taktirle karşılıyorum. Yıldırım’da ikinci şubeyi açacaklarını da biliyorum. Yıldırım muhtarları olarak her zaman yanlarında ve destekçileri olacağız. Bizden ne beklentileri varsa seve seve karşılamaya hazırız’ diye konuştu. 

   Ziyarette Dernek başkanı Muhsin Sak’ın yanı sıra, Yeşilyayla Muhtarı Mehmet Baş, 75.Yıl Mahalle Muhtarı Figen Ermantaş, Bağlaraltı Mahalle Muhtarı Raif Kocabaş, Erikli Mahalle Muhtarı Adem Rençber, Davutdede Mahalle Muhtarı Ersin Özbek ve Meydancık Mahalle Muhtarı Sultan Demirci’de hazır bulundu.


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler