SEKTÖRÜN BEKLENTİLERİ MASAYA YATIRILDI

Harun SAK
15 Eylül 2023
0
    
141

Yenişehir TSO Gıda ve Paketli Ürünler Konseyi Yeni Dönemin İlk Toplantısına Katıldı.

   Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Gıda ve Paketli Ürünler Konseyi, yeni dönemin ilk toplantısını  sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. İş dünyası, akademisyenler ve kamu kurumları ile sektörün geleceğine yönelik önemli konu başlıklarının ele alındığı toplantıya Yenişehir TSO’nı temsilen Meclis Üyesi Aydın Enis URUÇ katıldı.

   BTSO Hizmet Binası’nda düzenlenen programa katılan Yenişehir TSO Meclis Üyesi Aydın Enis URUÇ, BTSO bünyesinde kurulan ve Kentteki tüm paydaşları aynı çatı altında buluşturan Gıda ve Paketli Ürünler Konseyi’nin ortaya koyduğu eylem planlarıyla son derece stratejik bir sektör olan gıda alanında faaliyet gösteren firmalara rehberlik etmektedir.  “Konsey sektörün küresel rekabetçiliğini artırmak adına da faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Ticaret Bakanlığımızın destekleri ile hayata geçirilen projeler, alım heyeti organizasyonları ve yurt dışı pazarlama faaliyetleri firmalarımıza önemli kazanımlar sağlayacaktır.” dedi.

   Toplantıda Kamu Kurumlarının Müdürleri de bilgilendirme yaptı. Gıda ve Paketli Ürünler Konseyi üyeleri programda fikir alışverişinde bulunarak, sektörün beklenti ve önerilerini masaya yatırma fırsatı yakaladı.


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler