TEŞEKKÜRLER MHP

Harun SAK
23 Aralık 2022
0
    
412

MHP İlçe Başkanı Arif Eren, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde kırsal mahallerindeki Engelli vatandaşları ziyaret sırasında, kendilerinden tekerlekli sandaliye isteyen vatandaşın isteğini yerine getirdi.

   Yönetim ve kadın kolları olarak 3 Aralık Dünya Engelliler gününde özellikle ilçe kırsalındaki engelli vatandaşları ziyaret ettiklerini belirten MHP İlçe Başkanı Arif Eren, ‘Bu ziyaretlerimizde bizden bir isteklerinin olup olmadığını ve sıkıntılarını sorduk. Bize ilettikleri talepleri anında değerlendirmeye aldık. Bu ziyaretlerimiz sırasında Akçapınar mahallemizden Kamile Özel teyzemiz  bizden tekerlekli sandalye talebinde bulunmuştu. Biz de  Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'nin hediyesini, İlçe başkanımız Arif Eren, Belediye Başkanımız Davut Aydın, Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği başkanı Harun Sak ve MHP ilçe teşkilatı olarak teslim ettik’ dedi.

   Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği başkanı Harun Sak’da Engellilere hizmet eden kim olursa saygı duyduğunu belirterek, ‘Bu anlamda MHP ilçe teşkilatına da teşekkür ediyorum. Engelliler günü nedeniyle kırsal mahallelerde yaptıkları ziyaretlerde kendilerinden talep edilen her şeyi benimle istişare yapıp gerçekten ihtiyaç sahiplerinin tüm taleplerini yerine getirdiler. Bu gün de Kamile teyzemizin talebini yerine getirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum’ dedi.    


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler