YILGIN MORAL DEPOLADI

Harun SAK
07 Mayıs 2023
0
    
237

Yeniden Refah Partisi Milletvekili adayı Ümit Yılgın saçım çalışmaları kapsamında gittiği kendi köyünde adeta moral depoladı.

   Ümit Yılgın ve parti yöneticilerinin ilk durağı Karasıl Mahallesi oldu. Burada vatandaşla sohbet eden Yılgın, ardından doğup büyüdüğü Çeltikçi Mahallesine geçti. Çeltikçi Mahalle Muhtarı Hikmet Avşar ve mahalle sakinlerinin alkışları ile karşılanan Ümit Yılgın, komşuları ile tek tek ilgilendi ve sohbet etti.

   Burada mahalle sakinlerine seslenen Ümit Yılgın, Yenişehir’in en büyük eksikliğinin bir Milletvekillerinin olmaması olduğunu belirterek, ‘Yaşadığımız sıkıntıların anha sebebi Ankara’da bir temsilcimizin olmaması. Bu nedenle sizlerin desteklerinizi istiyorum. Eğer siz destek olur Allah’ta nasip ederse Ankara’da sizin sesiniz gözünüz olmak istiyorum. O sene bu sene olsun ve ilçemizin Milletvekili özlemini bitirelim’ dedi.

   Yeniden Refah Partisi’nin projelerinden de söz eden Yılgın, ‘Bu seçimde baraj sıkıntımız da yok. Cumhur İttifakı çatısı altında seçimlere bağımsız giriyoruz. Baraj sıkıntımız yok. İnşallah güçlü bir Yeniden Refah Partisi Türkiye’yi refaha ulaştıracaktır’ dedi.

   Oldukça moralli gözüken Ümit Yılgın’ın diğer durağı Yolören Mahallesi oldu. Yolören’de de Ümit Yılgın’ı Mahalle Muhtarı ve Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, Yağlı Tohumlar Kooperatifi başkanı Hakka Çetin ve mahalle sakinleri büyük bir coşku ile karşıladı.  


 Kültür Kurs

Yazar

Harun SAK

harunsak@gmail.com


Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
Kültür Kurs
Facebookta Biz
www.harmangazetesi.com
Kategoriler